Zdjęcia UFO

Zdjęcie do dzisiaj służy jako dowód w każdej sprawie. W naszych czasach można podać w wątpliwość wiele z tych fotografii, które ukazują rzeczy niewidziane przez nikogo, poza samym fotografem. Jednak wiele z nich skłania do rozmyślań. Bardzo ciekawym zjawiskiem, które zostało zaobserwowane przez wielu ludzi na całym świecie, jest UFO, czyli niezidentyfikowany obiekt latający.

W 1954 roku sfotografowano dziwny dysk nad miastem Passoria w New Jersey. Od razu stwierdzono, że jest to UFO, ponieważ w latach 1940-1970 w Stanach Zjednoczonych występowało prawdziwe zatrzęsienie informacji na temat dziwnych obiektów latających po niebie. Co ciekawe, fotografia z Passorii pochodzi z archiwów CIA, co niektórzy przyjmują za dowód autentyczności zdjęcia. Sceptycy twierdzą, że rząd nie udostępniałby opinii publicznej tego typu fotografii. Krążą teorie spiskowe mówiące o tym, jakoby władze Stanów Zjednoczonych ukrywały przed swoimi obywatelami fakt istnienia istot pozaziemskich, co dla niektórych jest wystarczającym dowodem na to, że zdjęcie jest fałszywe.

Do dzisiaj wielu ludzi twierdzi, że sfotografowało na niebie UFO, jednak w dobie dronów i samolotów, bardzo trudno jest stwierdzić autentyczność zdjęcia. Jeśli dodamy do tego popularne programy graficzne o nieograniczonych możliwościach, to udowodnienie autentyczności tego typu zdjęć w dzisiejszych czasach staje się niemożliwe.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ezy