Współcześni celebryci na fotografiach sprzed lat

Jeśli mielibyśmy rozpoznać kogoś żyjącego obecnie na zdjęciu sprzed stu lat, to z pewnością byłby to ktoś, kogo wszyscy znają. Czyli kogo? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta: celebryci, aktorzy, sportowcy i inne medialne osoby. Nikt nie rozpozna zwykłego człowieka z końca świata, który nie udziela się na szklanym ekranie, na starych fotografiach.

Istnieje wiele bardzo starych zdjęć zestawionych z twarzami współczesnych celebrytów, które łudząco ich przypominają.

Eddie Murphy

Wszyscy znają słynnego amerykańskiego komika, wraz z jego specyficznymi oczyma i wąsem. Otóż okazało się, że istnieje fotografia z czasów, kiedy Eddiego nie było jeszcze na świecie, z mężczyzną, którego twarz jest praktycznie identyczna z popularnym aktorem.

Steve Martin

Steve Martin posiadał swojego sobowtóra, który był kobietą w epoce wiktoriańskiej. Na zdjęciu widać niesamowite podobieństwo twarzy dwóch osób różnej płci. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Kto wie, może aktor przeniósł się w czasie?

Jennifer Lawrence

Piękna aktorka młodszego pokolenia została zestawiona z egipską aktorką – Zubaidą Tharwat. Zdjęcie Egipcjanki zostało wykonane w 1940 roku. Trzeba przyznać, że jest łudząco podobna do Jennifer Lawrence.

Nicolas Cage

Jedną z najpopularniejszych osób powszechnie znanych, które zostały uwiecznione na zdjęciach z odległej przeszłości jest Nicolas Cage. Popularny aktor został zestawiony z mężczyzną, który posiada ten sam specyficzny wyraz oczu, a także budowę szczęki. Kto wie może ulubieniec internautów faktycznie jest podróżnikiem w czasie?

Wszystkie te zdjęcia opierają się na bardzo luźnej teorii. Jednak warto przyznać, że fotografia może zostać wykorzystana to przeróżnych celów, od tych oczywistych, po tak absurdalne, jak podróże aktorów w czasie. Warto czasem przymknąć oko na fakty i popuścić wodze fantazji, przecież o to chodzi w sztuce, należy ją kontemplować.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ezy